O nas

Jesteśmy nowoczesną poradnią zdrowia psychicznego założoną z myślą o zapewnieniu pacjentom jak najlepszej opieki. Mieścimy się w centrum Warszawy, blisko Szpitala Nowowiejskiego. Zapewniamy wizyty stacjonarne jak i wizyty online. Działamy opierając się na najnowszej wiedzy medycznej i zgodnej z zasadami medycyny opartej na dowodach (EBM). Ważne jest dla nas, aby było to miejsce, gdzie każda osoba poczuje się wysłuchana a jej problemy zostaną zrozumiane.

Zespół

Krzysztof Bogusz

Lekarz specjalista psychiatrii, zastępca lekarza kierującego Oddziałem V Szpitala Nowowiejskiego. Pracuje również jako asystent w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami i zajmuje się działalnością naukową, głównie zastosowaniem technologii uczenia maszynowego w psychiatrii. Interesuje się zaburzeniami depresyjno-lękowymi, obsesyjno-kompulsywnymi, ADHD oraz problematyką współwystępowania różnych zaburzeń. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Maciej Bujan

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego. Na co dzień zajmuje się pacjentami z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, zaburzeniami osobowości oraz psychozami.

Katarzyna Marchwicka

Lekarka specjalistka psychiatrii. Specjalizację odbyła w Szpitalu Nowowiejskim, gdzie prowadziła zajęcia dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz pełniła funkcję zastępcy ordynatora oddziału psychiatrycznego. Zajmuje się diagnozowaniem zaburzeń nastroju, lękowych, i psychotycznych, zaburzeń snu, zaburzeń u osób starszych oraz farmakologicznym wspieraniem leczenia otyłości. Nie konsultuje pacjentów z problemami z zakresu uzależnień. 

Paulina Pietrzak

Lekarka w trakcie specjalizacji z psychiatrii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje na co dzień w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, gdzie zajmuje się leczeniem zaburzeń nastroju, lękowych, psychotycznych oraz zaburzeń osobowości. Poza tym konsultuje również pacjentów w poradni terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ewa Trejnowska

Lekarka w trakcie specjalizacji z psychiatrii, na co dzień pracuje w Oddziale I Szpitala Nowowiejskiego. Do jej zainteresowań zawodowych należy leczeni zaburzeń depresyjnych, lękowych, postraumatycznych oraz wspomaganie leczenia przez pracę z ciałem i techniki uważności.

Anna Wilczyńska

Psycholożka, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W trakcie nauki w studium psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Prowadzi badania naukowe w zakresie traum relacyjnych przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Udziela konsultacji psychologicznych. Towarzyszy osobom w stanach kryzysu psychicznego, prowadzi działania interwencyjne i psychoedukacyjne, wspiera w pogłębianiu kontaktu z własnymi emocjami.

Paweł Wiśniewski

Lekarz, specjalista psychiatrii. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych przy Szpitalu Nowowiejskim. Konsultuje psychiatrycznie mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Jest asystentem w Katedrze i Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadzi zajęcia z psychiatrii dla studentów kierunku lekarskiego. Pracuje naukowo. Jest autorem i współautorem artykułów publikowanych w międzynarodowych czasopismach naukowych. Regularnie bierze udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach psychiatrycznych. Ukończył liczne kursy doszkalające Zajmuje się leczeniem zaburzeń lękowych (nerwice), zaburzeń afektywnych (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), OCD, psychoz, zaburzeń snu, ADHD.

Wandzia

Nasza nieoficjalna dogoterapeutka. Lubi wszystkich ludzi, uwielbia siedzieć na ich kolanach i być głaskaną.