Co oferujemy

Nasz zespół to grupa doświadczonych psychiatrów i psychologów, którzy z wiedzą i zrozumieniem pomagają osobom w różnym wieku i z różnymi problemami psychicznymi. Naszym celem jest zapewnienie wszechstronnej opieki psychiatrycznej i psychologicznej na najwyższym poziomie. Oferujemy indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb i celów terapeutycznych każdej osoby.

Konsultacje psychiatryczne stacjonarne

Podczas konsultacji psychiatrycznej nasi lekarze przeprowadzają diagnostykę zaburzeń psychicznych, w trakcie której określają co jest powodem problemów pacjenta. Następnie doradzają odnośnie wyboru najlepszej strategii postępowania: leczenia farmakologicznego lub oddziaływania psychologicznego.

Konsultacje psychiatryczne online

Dla Twojej wygody oferujemy zarówno konsultacje psychiatryczne stacjonarnie, w naszej poradni, jak i konsultacje psychiatryczne online. Dzięki technologii możemy być bliżej Ciebie, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz.

Konsultacje psychologiczne

Oferujemy możliwość konsultacji psychologicznych, zarówno w formie stacjonarnej jak i online. W trakcie takiej konsultacji nasi specjaliści pomogą w lepszym określeniu Twoich problemów, oczekiwań i celów, a następnie wspólnie z Tobą poszukają drogi naprzód.

Zaświadczenia i zwolnienia lekarskie

Jeżeli jest taka potrzeba nasi lekarze mogą w ramach wizyty wystawić zwolnienie lekarskie za czas choroby lub zaświadczenie o stanie zdrowia dla potrzeb orzecznictwa. Jeżeli od ostatniej wizyty minęło już nieco czasu, może być wymagane dodatkowe spotkanie.